Holowanie narciarza

Holowanie narciarza

Zapewne nie jeden raz widziałeś jak ktoś kogoś ciąga na nartach.
Podobało Ci się ? Też byś tak chciał ?
Zapraszamy do kontaktu a na dole kilka słów na temat naszych najpiękniejszych miejscowości , w których te sporty można uprawiać.

Gdzie spędzić wypoczynek na mazurach?
Województwo warmińsko-mazurskie zachwyca pięknymi krajobrazami, które każdy powinien zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Dodatkowo jest tam wiele atrakcji turystycznych, które powodują, że wiele osób decyduje się tam spędzić urlop. Tym zestawieniem powiemy wam, w jakich miejscowościach warto się zatrzymać.


Mikołajki

Ta miejscowość będzie wspaniałym miejscem dla osób, którym zależy na wypoczynku w hotelu oraz dla tych, którzy chcą, jak najlepiej wykorzystać zbiorniki wodne. Mikołajki są położone nad jeziorem Tałty oraz jeziorem Mikołajskim. W mieście znajduje się miejska plaża, dzięki czemu będziecie mogli odpocząć, wygrzewając się na słońcu. Kolejną możliwością jest wybranie się na spacer po pomostach, które znajdują się nad jeziorem. Warto jeszcze wspomnieć, że w okolicy znajdziecie wiele zabytków np.: młyn z początku XX wieku czy kościoły, które zachwycą was swoim wyglądem.


Mrągowo

Kolejną naszą propozycją jest urokliwe Mrągowo. W tej miejscowości spotykają się aż cztery jeziora. Daje to duże możliwości, jeśli chodzi o żeglugę, wypad na kajaki czy inne dyscypliny sportów wodnych. W miasteczku będziecie mogli również spędzić czas na piaszczystej plaży czy wybrać się na kolacje do miejscowych knajp. Spędzając urlop w Mrągowie możecie udać się do Miasteczka Mrongoville. Warto zaplanować sobie urlop tak, aby natrafić na Festiwal Contry, który co roku odbywa się w mieście


Giżycko

To kolejne bardzo znane miasto na mazurach. Jest to zdecydowanie turystyczna miejscowość, więc osoby, które nie lubią tłumów, mogą się tutaj nie odnaleźć. Jednak warto wspomnieć, że Giżycko daje nam wiele możliwości, aby skorzystać z trzech jezior, wokół których jest położone miasto. Możecie się wybrać aż do 12 portów, aby zacumować wasz sprzęt, aby wypożyczyć.

Ełk

Mówi się, że jest to stolica Mazur. W Ełku możecie wypocząć na odnowionej plaży albo zwiedzić wspaniałe miejsca. Przede wszystkim warto wspomnieć o Ełckiej Kolei Wąskotorowej. Dzięki niej możecie wybrać się na przejażdżkę i zobaczyć zaskakujące miejsca. W pobliżu macie również zabytkową wierzę ciśnień czy stare, piękne kościoły.

Dodaj komentarz